Skip to product information
1 of 1

BLB Farms

Water Bath Canning Class

Water Bath Canning Class

Regular price $30.00 USD
Regular price Sale price $30.00 USD
Sale Sold out
Tax included.
Learn to make delicious jelly using modern techniques! Experience the joy of creating your own jar of jam or jelly. Class fee includes snacks, jars, fruit, sugar, pectin, and safety guidelines. Get hands-on experience and sample tasty snacks made with our jellies and jams.
View full details